ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

ویزای کانادا انواع مختلفی دارد که یکی از پرطرفدارترین آنها سوپر ویزای کانادا است. اعتبار اصلی این ویزا تا ده سال است اما از آنجائیکه گذرنامه های ایرانی حداکثر تا 5 سال اعتبار دارد، ویزایی که از این طریق به متقاضیان ایرانی تعلق می گیرد پنج ساله است.

در سوپر ویزای کانادا فرد دعوت کننده می باید فرزند یا نوه متقاضی باشد، در کانادا اقامت داشته باشد و حداقل حقوق پایه (۲۴۰۰۰ دلار در سال) را دریافت نماید. مدارک اقامت و برگه های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی فرد دعوت کننده هم حتما باید ارائه شوند.

علاوه بر اینها دعوت کننده باید بیمه خدمات درمانی متقاضی را حداقل برای یک سال از داخل خاک کانادا تهیه کند و فرد دعوت شونده باید زیرنظر پزشکان مورد اعتماد سفارت معاینه شود. این ویزا چند بار ورود است و به دارنده آن اجازه می دهد در هر بار ورود حداکثر دو سال در کانادا اقامت داشته باشد.

برای اخذ ویزای کانادا متقاضی باید هزینه هایی را به اداره مهاجرت پرداخت کند. لیست این هزینه ها برای ویزاهای مختلف به شرح زیر است:

هزینه های ویزای توریستی کانادا:

اپلیکیشن هزینه به دلار کانادا
چندبار ورود
یک بار ورود
ویزای ترانزیت (کمتر از ۴۸ ساعت در کانادا)
اقامت موقت در کانادا به عنوان بازدیدکننده

هزینه های ویزای شغلی کانادا:

اپلیکیشن هزینه به دلار کانادا
اجازه شغل
اجازه شغل – حداکثر هزینه برای گروه ۳ نفره
ویزای تحصیلی

هزینه های ویزای تحصیلی کانادا:

اپلیکیشن هزینه به دلار کانادا
اجازه شغل ۱۵۵

شهروندان برخی کشورها (ازجمله ایران) باید برای اخذ ویزای توریستی، تحصیلی و یا شغلی، بایومتریک (انگشت نگاری و عکس) انجام دهند.

اپلیکیشن هزینه به دلار امریکا
فردی تماس بگیرید.
جمعی از هنرمندان- ۳ یا بیشتر تماس بگیرید.
ویزای توریستی کانادا
مدارک موردنیاز برای ویزای توریستی کانادا
 1. اصل پاسپورت های جدید و قدیمی
 2. ترجمه شناسنامه هر یک از متقاضیان
 3. ترجمه سند ازدواج “اگر زن و شوهر با هم اقدام می کنند.”
 4. تکمیل فرم درخواست ویزا Application form
 5. تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی Family Information
 6. یک قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی زمینه سفید
 7. ترجمه سند ملکی در صورت وجود
 8. ترجمه مدارک شغلی
 9. گردش حساب سه ماهه آخر که نشان دهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد
 10. نامه تمکن Bank Statement به زبان انگلیسی ممهور به مهر امور بین الملل بانک
 11. دعوتنامه به همراه مدارک مالی و کارت شناسایی فرد دعوت کننده
 12. مدارک اثبات رابطه خویشاوندی دعوت شونده با دعوت کننده
 13. رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا
 14. رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزند، درصورتی که فرزند زیر ۱۸ سال آنها به تنهایی یا با یکی از والدین سفر می کند.

– در صورتی که فرزندان زیر ۱۸ سال بدون والدین سفر می کنند باید رضایت نامه کتبی والدین خود را به همراه سایر مدارک ویزای کانادا ارائه نمایند و باید مشخص شود وظیفه سرپرستی از وی در مدتی که در کانادا اقامت دارد با چه کسی است.

– هم چنین اگر فقط یکی از والدین همراه فرزند باشد، باید رضایت نامه والد دیگر را داشته باشد.

 اعتبار ویزای کوتاه مدت کانادا

اعتبار ویزای کانادا به هنگام ورود به کانادا توسط افسران اداره مهاجرت و مرزبانی کنترل می شوند. به طور معمول متقاضیان ویزای توریستی کانادا می توانند حداکثر تا 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند. کسانی که سوپر ویزای کانادا دریافت کرده اند اجازه دارند تا دو سال در کانادا بمانند.

اگر ویزا به صورت Multiple صادر شده باشد چند بار ورود است و به دارنده ویزای کانادا امکان می دهد به طور متعدد وارد کانادا شود.
متقاضیانی که برای دیدن جاذبه های کانادا، دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش و کنگره و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی قصد ورود به این کشور را داشته باشند، به عنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست ویزای کانادا را ارائه می دهند. توجه نمایید که در اپلیکیشن فرم های جدید، گزینه ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود به کانادا وجود ندارد؛ به این معنا که تمامی درخواست ها به یک شکل به سفارت ارجاع داده می شوند و درنهایت تصمیم گیری در خصوص مدت زمان اعتبار ویزا و یک یا چند بار ورود بودن آن به عهده سفارت است.

از آن جایی که در اکثر موارد، تاریخ خاتمه ویزای کانادا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید. اعتبار کل ویزای کانادا برای مدت زمان استفاده از آن است که اگر چند بارورود Multiple باشد، اجازه سفرهای مکرر را به دارنده آن می دهد. توجه داشته باشید که در ویزای عادی متقاضی نمی تواند در هر بار ورود، بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت کند مگر اینکه سوپر ویزا داشته باشد که در این صورت می تواند در هر سفر تا دو سال در کانادا بماند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کانادا با کارشناسان “آریا سفر” در ارتباط باشید.

تلفن: 66551761 – 66533254 – 66533072 – 66531091 (021)

ویزای برزیل | وقت سفارت آلمان | وقت سفارت ایتالیا | گردشگری | ویزای شینگن | وقت سفارت فرانسه | وقت سفارت ایتالیا | وقت سفارت یونان